Kolekcja Mebli MARUT

Switch to desktop Register Login

 O NAS

Początki Fabryki Mebli MARUT sięgają połowy lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku.Od samego początku dewizą fabryki była wysoka jakość produktów, dlatego wytwarzane w niej wyroby wyróżniają się nie tylko estetyką i starannością wykonania, ale również służą niezawodnie użytkownikom przez wiele lat.

Dzięki konsekwentnemu wysiłkowi całego zespołu nasze meble zdobyły uznanie klientów w kraju i za granicą. Fabryka Mebli MARUT mogła stać się nowoczesnym, rozwijającym się przedsiębiorstwem. Z roku na rok poszerzamy naszą ofertę o kolejne poszukiwane, trwałe i funkcjonalne produkty, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Produkujemy wysokiej jakości tzw. meble skrzyniowe oraz stoły i krzesła. Oferujemy meble z segmentu mebli nowoczesnych i klasycznych. Podczas projektowania wyrobów kierujemy się ponadczasową funkcjonalnością.

 

NASZA ZAŁOGA

Nasza załoga to doświadczeni, wysoko wykwalifikowani pracownicy, dzięki którym firma może dynamicznie się rozwijać. Przy czym każdy pracownik jest świadomy, że podejmowane przez niego decyzje, na każdym etapie, mają ogromny wpływ na końcowy wynik pracy całego zespołu.

 

TECHNOLOGIA I MATERIAŁY

Aby uzyskać wyjątkową trwałość i jakość wyrobów, w procesie produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie oraz sprawdzone bardzo wysokiej jakości materiały, pochodzące wyłącznie od renomowanych europejskich producentów.

Podstawowym surowcem w fabryce jest drewno bukowe, naturalne okleiny oraz ekologiczne płyty drewnopochodne.